PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40099}

Chinka

China Girl
6,2 198
ocen
6,2 10 1 198
Chinka
powrót do forum filmu Chinka

Mega słaby!

ocenił(a) film na 3

Obejrzałem go z nudów wczoraj , usnąć można , mega żałosny film.

Na więcej niż 3/10 nie zasługuje.

dawids123

ogólnie muszę się zgodzić, bo film nie zachwyca, poza kilkoma obiecującymi scenami to zwykła i niezbyt dobrze zagrana bajka.

ocenił(a) film na 10
dawids123

Ten film, oprócz historii miłosnej (banalny temat) ukazuje także inne rozterki emocjonalne.
Miejsce jednostki w grupie - Yang i Alby musieli wybierać pomiędzy posłuszeństwem wobec przełożonych a lojalnością wobec nad ambitnych kumpli.
Relacje rodzinne - obaj wymienieni wyżej przeze mnie panowie w głębi duszy kochali swoje rodzeństwo i obawiali się o ich działania, stąd niektóre konflikty.
Poza tym - niebywały klimat, ale to już kwestia gustu, a także według mnie wręcz kultowa scena ucieczki Tony'ego na początku filmu.

ocenił(a) film na 5
guliver_filmweb

Zgadzam się, że film porusza kilka tematów. Co nie zmienia faktu, że wątek miłosny jest zwyczajnie tragiczny. Jest właściwie umowny, ale nie to jest największą bolączką. Rażąco nie pasuje do filmu i sprawia (przynajmniej na mnie) wrażenie wplecionego na siłę. Może nawet w postprodukcji hehehe. Tło i postaci drugoplanowe są bardzo zrobione, ale co się dziwić skoro to uliczna gangsterka wg Ferrary - musiało się udać.
Myślę, że Ferrara miał pomysł film o wojnie o gangów i szukał czegoś czym może to urozmaicić. Wyjątkowo nie trafił, bo sceny z udziałem Romea i Julii - mimo, że nieliczne - rażą sztucznością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones