PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126738}
5,3 33
oceny
5,3 10 1 33
Dawca za wszelką cenę
powrót do forum filmu Dawca za wszelką cenę

4/10

ocenił(a) film na 4

Jeden z słabszych filmów w karierze Wincotta. Najbardziej doskwiera przestarzała realizacja, bo pod względem fabuły to jest już lepiej. Nie jest to jednak film sensacyjny, bardziej już kryminał. A więc nie ma tu walk w wykonaniu Jeffa. Ogólnie to film jest cienki nie polecam chyba że ktoś jest wiernym fanem Wincotta to może spróbować

frycek49

A kto to jest Jeff Wincott?

Jimmy

Witam Jeff Wincott to jest aktor filmowy który grał w różnych filmach Akcji i Sztuki Walki w latach 90 tych

ocenił(a) film na 5
ebmr

I to jest aktor który sobie zrobił fotkę z niejakim Montago :P

Choć tak po prawdzie, to ja sobie z Nim zrobiłem zdjęcie na ściance podczas Targów Video w połowie l.90-tych ;)

Montago

Ha, nic tylko pogratulować :) Lubię filmy z Wincottem, ale tego nie miałem okazji obejrzeć. Kurde, chłopaki dajcie jakiś namiar na ten film.

ocenił(a) film na 5
bennyhillshow

Nie mam pojęcia czy gdzieś ten film jest osiągalny, spróbuję poszukać...
Może widziałeś go, ale pod innym, pierwszym - vhs-owym tytułem - "Niecny proceder"?
https://i.imged.pl/niecny-proceder-jeff-wincott-unikat-53169418.jpg

ocenił(a) film na 5
bennyhillshow

A co do tego zdjęcia, to było przy okazji polskiej premiery kasety z filmem "Bez wyjścia".
https://www.filmweb.pl/film/Bez+Wyjścia-1995-105766
 
Jak widzę powstał w 1995 roku, więc to wtedy zaprosili Wincotta do katowickiego Spodka ;) A sam film też był raczej słaby, więc nie dziwne że Jeff za wszelką cenę chciał go jakoś wypromować, wypchnąć do widzów :P Szkoda że nic nie wyszło z planów zaproszenia Van Damma, podobno były rozmowy, ale nie wiem czemu się nie udało... Pewnie koszty były za duże, a i coroczne Targi Video też wkrótce się skończyły, zapewne też przez nieopłacalne już wystawianie swojej oferty w jednym - i drogim do wynajęcia - miejscu... Niemniej jednak żal że nie można było sobie strzelić takiej (analogowej) fotki z JCVD ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones