PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37877}

Żywy cel

Moving Target
5,1 241
ocen
5,1 10 1 241
Żywy cel
powrót do forum filmu Żywy cel

Oglądałem i mam kupiony za 5 zeta no cóż można powiedzieć o tym filmie tyle że główny bohater sobie podejmuje akcję odnalezienia synalka jakiś staruszków co są tak naprawdę jak się potem okaże podłożeni ,tutaj mamy mafioza który chce się dowiedzieć kto zabił syna jego siostry i jak się okazuje morderca jest bardzo blisko ;).No cóż Dudikoff zostaje wrobiony w morderstwo chociaż to nie on zabił tylko ktoś inny ,a jego ogłuszył zabójca ciosem .Potem Sonny ( Dudikoff) trafia do tego mafioza który obwinia go o śmierć tego koleśia i syn tego mafioza porywa jeszcze go i daje mu łupnia ,chociaż dobrze wie kto jest winny śmierci i ukrywa prawdę aż do końca kiedy to jego ojciec organizuje spotkanie innych mafiozów no i wtedy wyjdzie na jaw kto zdradził tak naprawdę :).Tak więc filmik trochę przewidywalny chociaż nie domyśliłem się od razu że to było ustawione żeby wrobić Dudikoffa jako mordercę :(.Można obejrzeć ale rewelacji nie ma najbardziej wnerwia ta kobieta Sonniego co ma mieć z nim dziecko taka ciućma co tylko myśli i dba o samą siebie i o to żeby była bezpieczna i jej się krzywda nie stała tylko :(.Naprawdę denna kobieta aby tylko żeby jej nie sprowadził kłopotów ;(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones